Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do pasz granulowanych PELETON-3000 PS 47 kW| do 1000 kg/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  151,314.60 Netto: 123,020.00

  Firma Peletto.pl oferuje państwu wysokiej jakości i wydajności kompletną linię do produkcji paszy PELETON-3000 PS. Kompleks produkcyjny jest przeznaczony do produkcji pasz granulowanych dla zwierząt. 

  Główna różnica w stosunku do linii  LDG-3000 polega na tym, że jest ona wyposażona w niezawodową peleciarkę / granulator PELETON-300 o mocy silnika 30 kW i wydajności do 1000 kg paszy w ciągu jednej godzin. Linia do produkcji granulowanych pasz PELETON-3000 PS doskonale nada się do produkcji pas we własnym gospodarstwie, lub pomoże w rozwinięciu bądź rozbudowaniu własnego biznesu i pozwoli zwiększyć przychody.

  Z czego składa się linia do produkcji paszy PELETON-3000 PS?

  • Śrutownik do zboża/młyn bijakowy KRAFT
  • Mieszalnika paszowego MP-2000
  • Podajnik ślimakowy PS-200
  • Peleciarka PELETON-300 o mocy 30 kW 
  • System nawilżania
  • System odciągowy SO-315
  • Bęben przesiewający SB-200
  • Przenośnik taśmowy PT-500 z wentylatorami
  • Panel Sterowania

  Linia do produkcji paszy granulowanej składa się z peleciarki PELETON-300 z płaską matrycą. Otwory w matrycy dostosowujemy do potrzeb klientów, standardowo średnica otworów wynosi 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm w zależności od rodzaju surowca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta istnieje możliwość wykonania indywidualnej średnicy na życzenie. Innym ważnym elementem linii jest młyn bijakowy do śrutowania zbóż i mieszalnik do pasz, możliwe jest również zamontowanie systemu kontroli wagi załadowanego surowca.

  Proces technologiczny do produkcji paszy granulowanej wygląda następująco: 

  • Najpierw za pomocą młyna bijakowego do zbóż, który jest jednocześnie przenośnikiem aerodynamicznym, surowce są kruszone i podawane do mieszalnika paszowego PC-2000
  • Z mieszalnika paszowego, po zakończeniu procesu mieszania, z mieszalnika do pasz surowiec jest transportowany do podajnika ślimakowego skąd podawany jest do peleciarki gdzie powstają gotowe granulki
  • Następnie są one przesiane i wstępnie schłodzone przechodząc przez bęben przesiewający, po którym na przenośniku taśmowym z  wentylatorami można przetransportować gotowy, wciąż jeszcze gorący produkt do wagopakowarki (zapytaj przedstawiciela o wagopakowarkę i jak można rozszerzyć linie dla większej efektywności).

  Pasze produkowane na naszych liniach są bardzo dobrej jakości. Ważne jest aby zachować odpowiednia frakcję i wilgotność surowców.

  Każdego klienta zapraszamy do naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu. Jeżeli jednak mieszkasz zbyt daleko, możesz przesłać nam swój surowiec, a my wykonamy dla ciebie granulki i odeślemy gotowy produkt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową w celu poznania szerokiej oferty firmy Peletto.pl. Nie wiesz którą maszynę wybrać i jaka będzie najodpowiedniejsza? Zadzwoń do nas, a nasi specjaliści udzielą ci wszelkich rad i umówią na bezpłatną konsultację.

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

   

  Wymiary
  Długość
  450cm
  Wysokość
  350cm
  Szerokość
  230cm
  Waga
  1050kg
  Cechy, parametry produktu
  Średnica otworów w matrycy
  2 do 8mm (do wyboru)
  Zastosowanie
  do granulacji pasz
  Rodzaj napędu
  elektryczny
  Moc silników (łącznie)
  47kW
  Moc peleciarki (wliczona w moc łączną)
  30kW
  Wydajność
  do 1000 kg/h
  Napięcie
  400V
  Średnica matrycy
  300mm
  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro