Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Kompleks, linia, fabryka do produkcji paszy z serii GT od 1 do 45 t/h

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  299,751.00 Netto: 243,700.00

  Prezentujemy przemysłowe urządzenia do granulacji pasz o wydajności nawet do 45 t/h. Pomożemy zaprojektować i uruchomić linię oraz instalacje zasilające, a także osobne urządzenia technologiczne do granulacji surowca (biomasy). W zależności od wymagań i technologii można dobrać sprzęt dla różnych typów gospodarstw specjalizujących się w hodowli bydła, trzody chlewnej, drobiu, ryb itp. Głównym celem, jaki sobie przyświeca produkcja tego urządzenia, jest czas jego eksploatacji i zapewnienie wskaźników jakościowych granulatu paszowego na wyjściu.

  Surowce do granulacji:  gotowe komponenty mieszanek paszowych, premiksy, a także odpady młyńskie (otręby) i pozostałe paszowe odpady rolnicze.

  • Wydajność: od  1,0 do 45 t/h.
  • Cena dotyczy linii o wydajności 1 t/h

  Nasi specjaliści zapewnią indywidualne podejście do każdego klienta i chętnie pomogą w opracowaniu technologii uwzględniającej wszystkie cechy przedsiębiorstwa klienta, a także dobiorą sprzęt w oparciu o zadanie techniczne i jego życzenia.

  Instalacje (kompletne linie) do produkcji mieszanek paszowych obejmują najczęściej:

  1 – rejon pozyskiwania i przerzutu;

  2 – powierzchnia magazynowa;

  3 – obszar dozowania;

  4 – sekcja szlifierska;

  5 – strefa mieszania;

  6 – obszar granulacji;

  7 – skład gotowych produktów.

  Do produkcji urządzeń stosowane są specjalne materiały odporne na korozję, co z kolei gwarantuje trwałość urządzeń i zachowanie wskaźników jakościowych granulatu.

  Instalacja mieszanek paszowych pod klucz to szansa na rozpoczęcie działalności w zakresie produkcji pasz bez nadpłat i straty czasu. Specjaliści wezmą pod uwagę cechy lokalu, planowaną pracę sprzętu, dostępność i dystrybucję komunikacji, a także inne niuanse ważne przy planowaniu wytwórni pasz.

  Instalacja, kompleks produkcyjny, fabryka do pasz: rodzaje sprzętu i cechy

  W zasadzie przedstawiciele branży rolniczej, którzy stają przed problemem zakłóceń w dostawach pasz, ciągłym wzrostem ich kosztów i spadkiem jakości, co znacząco wpływa na ich działalność, coraz częściej podejmują taką decyzję. Własny zakład do produkcji mieszanek paszowych wyeliminuje te i podobne problemy oraz pomoże znacząco zwiększyć produktywność przedsiębiorstwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji.

  Instalacje pasz mieszanych obejmują różne obszary produkcji:

  1. obszar granulacji (obejmuje urządzenia do produkcji pelletu paszowego);
  2. działka sypkiej mieszanki paszowej (obejmuje wyposażenie fabryki futer Khorolsky)

  Sprzęt umożliwia przygotowanie mieszanek paszowych o różnym składzie.

  Po co robić paszę?

  Istnieje kilka opcji wykorzystania młynów paszowych:

  • na potrzeby – do karmienia zwierząt i drobiu w gospodarstwach rolnych;
  • dla zysku – produkcja i sprzedaż pasz.

  Nowoczesne wytwórnie pasz mieszanych wyposażone są w skomputeryzowane systemy sterowania, dzięki którym możliwe jest obniżenie kosztów zasobów ludzkich i zapewnienie niezależnej pracy urządzeń. Produkujemy i oferujemy różnego rodzaju urządzenia w różnych wariantach wyposażenia i konfiguracji.

  Przy wyborze optymalnego wyposażenia zakładów do produkcji mieszanek paszowych, które zaspokoi wszystkie wymagania klienta, specjaliści grupy firm biorą pod uwagę specyfikę pracy urządzeń oraz specyfikę wykorzystywanych surowców. obrobiony.

  Zakład mieszanek paszowych: specyfika wytwarzania produktu

  Jak działa sprzęt do produkcji mieszanek paszowych? Niuanse działania różnią się w zależności od rodzaju jednostki, ale ogólnie technologia ma podobne etapy. Składniki ziarna umieszczane są w kruszarce, gdzie są rozdrabniane na żądaną frakcję. Ponadto rozdrabniacz do słomy GTIS może służyć do mielenia siana, trawy i innych produktów liściastych.

  Przygotowane składniki trafiają do mieszalnika, gdzie są mieszane aż do uzyskania jednorodnej masy. Na tym etapie do dozowników podawana jest sypka mieszanka paszowa, a półfabrykat po granulacji kierowany jest do dalszej obróbki. Granulki schładza się i przesiewa w celu usunięcia małych cząstek i pyłu.

  Kruszarka do granulatu GTI może być również wykorzystana do rozdrobnienia granulatu na pellet o zadanym rozmiarze.

  Gotowy produkt jest pakowany w celu dalszego wykorzystania, przechowywania lub sprzedaży.

  Młyny paszowe

  Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie nie tylko wybór wytwórni mieszanek paszowych i jej zakup, ale także zamówienie przyłączenia linii produkcyjnej „pod klucz”. Ponadto świadczymy inne usługi:

  • sprzedaż podzespołów i części zamiennych do urządzeń, dzięki której możliwa jest wymiana zużytych części w możliwie najkrótszym czasie;
  • zapewnienie nieprzerwanej pracy urządzeń, zapobieganie i konserwacja młynów paszowych, linii produkcyjnych;
  • indywidualne opracowywanie rozwiązań technologicznych z uwzględnieniem specyfiki każdego przedsiębiorstwa.

  Urządzenia wytwórni mieszanek paszowych posiadają certyfikat UE, potwierdzony odpowiednimi dokumentami międzynarodowymi. Sprzęt przyciąga swoją odpornością na działanie czynników zewnętrznych, co pozwala osiągnąć:

  • wydłużenie okresu operacyjnego;
  • poprawa jakości sprzętu;
  • uzyskanie paszy o wysokim poziomie.

  Młyny paszowe to praktyczne rozwiązania za cenę, która jest kształtowana indywidualnie i może zmieniać się w zależności od wymagań stawianych sprzętowi.

  Zadzwoń do naszych przedstawicieli i zapytaj o więcej!

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się z handlowcem, potwierdzić cenę oraz termin dostawy.

  ***Kwota 0,00 zł nie jest kwotą sprzedaży urządzenia

  tel. 889 899 914

  tel. 889 899 904

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro