Kompleksy produkcyjne pelletu typu GT

Oferujemy kompletne linie do Produkcji pelletu, granulowanych pasz przeznaczone do produkcji pelletu na opal, użytek własny, sprzedaż i również przygotowanie granulowanych pasz dla zwierząt. Maszyna do Pelletu z łatwością przetworzy trociny twardych i iglastych gatunków drewna, odpady zbożowe, plewy, trawę, siano, łuski nasion itp., odpady po produkcji tworzyw sztucznych, mieszanki paszowe ze zbożowym składem.


Gotowe produkty, które można uzyskać za pomocą linii do produkcji:


1. Pellet z trocin, wiórów, zrębki;

2. Pellet z biomasy;

3. Organiczne odpady z ferm i gospodarstw są również wykorzystywane do produkcji paliwowych pellet;

4. Pełnowartościowy granulat, który wchłania się w 90%;

5. Granulat z tworzyw sztucznych, które następnie stosuje się przy produkcji rur;


„Peletto.pl” wszystkim naszym klientom oferujemy darmowe szkolenie na naszym magazynie, pomoc techniczną, doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny, pomóc w montażu, produkcji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, służymy pomocą w doborze odpowiednich materiałów eksploatacyjnych według Państwa oczekiwań.


Posiadamy w ofercie linię do produkcji pelletu od 400 kg/godzinę i do 2500 kg/godzinę już gotowego pelletu. Zapraszamy o kontakt z nami, znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb!


Porównanie produktów (0)


Kompleks do produkcji peletu, peleciarka pierścieniowa | Wydajność od 0,8 t/h

Kompleks do produkcji peletu, peleciarka pierścieniowa | Wydajność od 0,8 t/h

Firma Peletto.pl wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje kompleksy do produkcji peletu, peleciarki pierścieniowe. Jeśli posiadasz w swoim gospodarstwie odpady z produkcji głównej takie jak zręb..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.