Linie do produkcji peletu i paszy, kompleks produkcyjny typu GT

Firma Peletto.pl oferuje kompletne linie do produkcji zarówno peletu jak i paszy. Kompleks produkcyjny typu GT przystosowany jest do produkcji na własny użytek oraz pod sprzedaż. Linie do produkcji paszy granulowanej dla zwierząt oraz peletu opałowego z łatwością przetworzy zarówno trociny twardych i iglastych gatunków drewna, odpady zbożowe, plewy, trawę, siano, łuski nasion, odpady po produkcji tworzyw sztucznych oraz także mieszanki paszowe ze zbożowym składem.

Linie typu GT do produkcji peletu i paszy granulowanej mogą produkować następujące produkty:

  • Pelet z trocin, wiórów, zrębki;
  • Pelet z biomasy;
  • Organiczne odpady z ferm i gospodarstw są również wykorzystywane do produkcji paliw opałowych typu pelet;
  • Pełnowartościowy granulat, paszę dla twoich zwierząt, który wchłaniany jest przez organizmy w 90%;
  • Granulat z tworzyw sztucznych, który następnie stosuje się przy produkcji rur;

Peletto.pl oferuje dla wszystkich klientów darmowe szkolenie, które odbywa się w naszym magazynie, pomoc techniczną, doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny, pomoc w montażu, produkcji oraz także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Służymy również pomocą w doborze odpowiednich materiałów eksploatacyjnych według państwa oczekiwań.

W swojej szerokiej ofercie maszyn wysokiej jakości posiadamy linie do produkcji peletu oraz paszy o wydajności od 200 kg/h do 2500 kg/h (dla peletu). Zadzwoń na jeden z podanych numerów telefonów i umów się z naszym specjalistą na bezpłatną konsultację. Przyjedź do naszej hali demonstracyjnej, która mieści się w Poznaniu i zobacz pracę interesujących cię maszyn na żywo. Możesz także sprawdzić jak nasze linie do produkcji peletu i paszy sprawdzą się z wykorzystaniem twojego surowca. 

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupienia niezawodnych kompleksów, maszyn w bardzo konkurencyjnych cenach.


Porównanie produktów (0)


Kompleks do produkcji peletu, peleciarka pierścieniowa | Wydajność od 0,8 t/h

Kompleks do produkcji peletu, peleciarka pierścieniowa | Wydajność od 0,8 t/h

Firma Peletto.pl wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje kompleksy do produkcji peletu, peleciarki pierścieniowe. Jeśli posiadasz w swoim gospodarstwie odpady z produkcji głównej takie jak zręb..

0,00zł (Netto) 0,00zł (Brutto)

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.