Wyposażenie dodatkowe

Firma Peletto.pl oferuje dodatkowe wyposażenie niezbędne w procesie produkcji peletu. Jako producent wysokiej klasy maszyn, z 10-letnim doświadczeniem na rynku potrafimy skompletować dokładnie taki park maszynowy, abyś mógł kompleksowo zabezpieczyć procesy produkcyjne zarówno pod sprzedaż jak i na własny użytek.

Wśród niezbędnych narzędzi na wyposażenie dodatkowe, które koniecznie musisz mieć składają się między innymi.

Wyposażenie dodatkowe do peleciarek od Peletto.pl to między innymi:

  • przystosowane do trocin wilgociomierze
  • specjalne mieszanki stosowane przy docieraniu nowych matryc peleciarek
  • klucze do peleciarek naszej koronnej serii PELETON, ponieważ posiadamy także klucze do zdejmowania matryc do peleciarek z obrotowymi matrycami

Jeżeli wśród tych wymieniowych wstępnie narzędzi nie ma takiego jakiego szukasz po prostu zadzwoń i zapytaj. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na twoje pytania i pomogą rozwiązać problem ze sprzętem. Umów się na bezpłatną konsultację lub przyjedź do Poznania do naszego parku maszynowego, aby na żywo zobaczyć wszystkie maszyny oraz podzespoły, które do nich pasują.

Jako producent, a nie pośrednik mamy o wiele więcej możliwości, brak problemów z dostępnością części i przede wszystkim niskie ceny za bardzo wysokiej jakości, niezawodny sprzęt. Zapraszamy do współpracy. Zostań już dziś naszym partnerem.


Porównanie produktów (0)


Mieszanka do docierania matrycy

Mieszanka do docierania matrycy

Firma Peletto.pl prezentuje specjalną mieszankę dla docierania nowej matrycy. Z myślą o naszych klientach wypracowaliśmy specjalny skład mieszanki dla docierania matrycy peleciarki. Kupując naszą..

60,00zł (Netto) 73,80zł (Brutto)

Miernik wilgotności WM-12

Miernik wilgotności WM-12

Miernik wilgotności trocin do produkcji peletu WM-12. Ta maszyna od Peletto.pl zaprojektowana została do pomiaru wilgotności trocin przed peletowaniem różnych gatunków drewna. Dokładnie mierzy ..

585,00zł (Netto) 719,55zł (Brutto)

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.