Rębaki do drewna, rozdrabniacze do drewna

        Rębak, rozdrabniacz do drewna to urządzenie przeznaczone do rozdrabniania odpadów po obróbce drewna (ścinki, płyty), odpadów drzewnych (gałęzie, pnie) oraz odpadów ogrodniczych (liście, trawa) na opał lub zrębkę technologiczną . Przy dalszym rozdrabnianiu za pomocą młyna bijakowego można produkować pelet lub brykiet. Zrębka może być wykorzystywana do wędzenia.

        Rozdrabniacze do drewna mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle drzewnym i są bardzo uniwersalnymi maszynami, które z powodzeniem można dostosować pod potrzeby twojej działalności. Najlepiej sprawdza się do przerabiania odpadów drzewna, rozdrabnianiu odpadów ogrodniczych.

    Rębak do drewna może mieć różne typy napędów

         Można wyposażyć go w silnik benzynowy albo elektryczny, a także istnieje możliwość połączenia z WOM ciągnika. Tą niezawodną maszynę od producenta Peletto wykorzystuje się też jako oddzielny podzespół. Świetnie nadaje się w procesie produkcji peletu lub   brykietu.

        Warto również wiedzieć, że przed peletowaniem zrębka powinna być dodatkowo rozdrobniona młynem bijakowym do frakcji o wielkości 5-6 mm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i pozostałymi produktami z oferty Peletto. Zadzwoń do naszego  specjalisty i umów się na bezpłatną konsultację aby dobrać maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb twojego gospodarstwa. Odwiedź nas w naszej hali demonstracyjnej w Poznaniu i zobacz cały nasz park maszynowy na żywo.


Porównanie produktów (0)


Rębak RK-600 do drewna i gałęzi | 11 kW

Rębak RK-600 do drewna i gałęzi | 11 kW

      Rębak RK-600 służy do rozdrabniania gałęzi, listew i innych odpadów drzewnych na zrębki technologiczne o wielkości od 5 do 50 mm. Maksymalna średnica gałęzi którą przerabia rębak ..

14 510,00zł (Netto) 17 847,30zł (Brutto)

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
© Prawo autorskie 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.