Pon.- Pt. 8:00 - 17:00

Napisz do nas!

  Biuro Obsługi Klienta
  © Prawo autorskie 2024.
  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Linia do chłodzenia i pakowania pelletu, granulatu BO-2500

  • Kod produktu:
  • Dostępność: na stanie
  92,988.00 Netto: 75,600.00
  Zwiększ wydajność i jakość Twojego produktu dzięki nowoczesnej linii do chłodzenia i pakowania granulatu BO-2500.

  Nasza innowacyjna linia do chłodzenia i pakowania pelletu i granulatu BO-2500 stanowi kluczowe rozwiązanie dla branży przetwórczej, opałowej, rolniczej, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów granulowanych. Zaprojektowana z myślą o zwiększeniu efektywności procesu produkcji, linia BO-2500 łączy w sobie zaawansowane technologie chłodzenia, oczyszczania i pakowania, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości.

  Główne cechy i korzyści jakie daje nowoczesna linia do chłodzenia i pakowania BO-2500:

  • Wydajne chłodzenie i oczyszczanie: Dzięki zastosowaniu chłodnicy o pojemności 2500 litrów z innowacyjnym systemem ssącym oraz specjalnymi filtrami przeciwpyłowymi, nasza linia skutecznie usuwa drobne frakcje, kurz i inne zanieczyszczenia, zapewniając czystość i jakość finalnego produktu.
  • Zaawansowany system dozowania: Wyposażona w specjalny system dozowania z podajnikiem wibracyjnym, linia BO-2500 gwarantuje precyzyjne i równomierne napełnianie worków, co przekłada się na zwiększenie efektywności pakowania.
  • Precyzyjna kontrola wagi: Dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli wagi, użytkownik ma pewność, że każdy pakowany worek posiada dokładnie określoną wagę, eliminując ryzyko nieprecyzyjnego pomiaru.
  • System zgrzewania worków: Urządzenie do zgrzewania worków znacząco przyspiesza proces pakowania, zapewniając wytrzymałość i szczelność opakowań.

  Innowacyjna zasada działania linii do chłodzenia i pakowania pelletu :

  Linia do chłodzenia i pakowania pelletu oraz granulatu, BO-2500 wyróżnia się unikalnym procesem chłodzenia. Granulki są efektywnie ochładzane dzięki przejściu przez zbiornik chłodzący. Specjalna konstrukcja leja chłodzącego z systemem wdmuchiwania i wyciągania powietrza przez filtry przeciwpyłowe, maksymalizuje efektywność oczyszczania. To wszystko sprawia, że nasza linia jest wyjątkowo efektywna w eliminowaniu zanieczyszczeń i doskonała w przygotowaniu granulatu do dalszego etapu pakowania. Ponadto chłodzenie świeżych i wciąż gotowych granulek nadaje im odpowiednią trwałość i zapobiega rozpadaniu się oraz uszkodzeniom granulatu.

  Linia do chłodzenia i pakowania będzie odpowiednia dla:

  • Przetwórstwa tworzyw sztucznych: Optymalizacja procesu chłodzenia i pakowania granulatów.
  • Producentów paszy dla zwierząt: Ulepszenie jakości i efektywności produkcji.
  • Firm zajmujących się wytwarzaniem pelletu opałowego: Poprawa wartości opałowej przetwarzanych materiałów.

  Zainwestuj w przyszłość swojej produkcji z linią do chłodzenia i pakowania granulatów BO-2500 i stan na czele innowacji w branży! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze rozwiązanie może przyczynić się do rozwoju Twojej firmy.

  Nie oglądałeś jeszcze żadnego produktu!
  Select your currency
  PLN Złoty polski
  EUR Euro